KONST / Litografier / Grafiskt blad 16087173
nr 1608 7173
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 8/75. Gicléetryck. Bladets mått: 63x24 cm, yttermått inklusive ram: 83x42 cm
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:47:38
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas